Newsy muzyczne

Wokalista Lamb Of God Na Wolności

Randy Blythe opuścił po pięciu tygodniach więzienie w Pradze.

Blythe został aresztowany 27 czerwca na lotnisku w Pradze pod zarzutem zabójstwa. Zatrzymanie miało związek z incydentem z maja 2010 roku, kiedy to podczas koncertu Lamb Of God w Pradze doszło na scenie do niedokońca wyjaśnionego zajścia między Blythem a fanem zespołu, który zmarł wkrótce później w wyniku odniesionych obrażeń.

Blythe od samego początku nie przyznawał się do winy. Tłumaczył, iż choć bardzo słabo pamięta tamten wieczór, to wyklucza, aby uderzył fana.

Trzy tygodnie temu obrońcy muzyka wpłacili kaucję w wysokości 8 milionów koron. Pomimo to, muzyk pozostawał nadal w areszcie. Aż do wczoraj, kiedy to w godzinach porannych został wypuszczony z więzienia Pankrac. Od razu udał się na lotnisko i odleciał do Stanów Zjednocznych.

Blythe twierdzi, iż chce się stawić na rozprawie w Pradze, która odbędzie się w najbliszych miesiącach. Jeśli zostanie uznany za winnego, Randy Blythe może zostać skazany na 10 lat więzienia.

 

Autor: Grzegorz Szklarek

Pokrewne wątki:

Nowy klip od AC/DC

2020-10-26

Grupa AC/DC opublikowała oficjalny teledysk do utworu "Shot in the Dark" zapowiadającego album "PWR/UP", który ukaże się 13 listopada.

Czytaj więcej...

Sebastian Fabijański zrobi 'Reset'

2020-10-26

"Huśtawka" to tytuł pierwszego singla promującego nowy album Sebastiana Fabijańskiego zatytułowany "Reset".

Czytaj więcej...

Muska na 'Huśtawce'

2020-10-26

Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Muska zaprezentowała drugi singel zapowiadający jej debiutancką płytę, która ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Czytaj więcej...

EABS wyruszył w kosmiczną odyseję

2020-10-26

Sekstet EABS powraca z trzecim albumem "Discipline of Sun Ra", który zostanie wydany 30 października nakładem Astigmatic Records.

Czytaj więcej...

Blauka pokazała pierwszą zapowiedź nowej płyty

2020-10-24

Ukazał się pierwszy klip zapowiadający nową płytę duetu Blauka.

Czytaj więcej...

Soen wystąpi w Warszawie

2020-10-24

Szwedzka prog-metalowa grupa zagra 10 kwietnia w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Manchester przedstawił 'Kota'

2020-10-23

"Kot" to kolejna propozycja grupy Manchester, która od ubiegłego roku współpracuje z nowym wokalistą Maciejem Zadykowiczem znanym z projektu Cały na Czarno.

Czytaj więcej...

Paul McCartney wyda nową płytę

2020-10-23

Paul McCartney podczas lock downu nagrał nowy album. Krążek „McCartney III” ukaże się 11 grudnia. Płyta domyka trylogię „McCartney” z 1970 i „McCartney II” z 1980.

Czytaj więcej...

Dziś premiera debiutu Better Person

2020-10-23

"Something To Lose" to tytuł debiutanckiej płyty projektu Better Person kierowanego przez Adama Byczkowskiego.

Czytaj więcej...

Adam Nowak I Akustyk Amigos z nowym teledyskiem

2020-10-22

Adam Nowak prezentuje teledysk do pierwszego singla promującego album o intrygującej nazwie „Pół płyty”. Utwór „Cokolwiek ujęte” to jeden z 7 utworów, jakie znajdziemy na krążku.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania