Newsy

Selofan na trasie po Polsce
Grecki duet grający w klimatach dark wave i synth punk zagra w maju w trzech polskich miastach.

Public Image Ltd. wróci do Polski
Legendarna grupa kierowana przez Johna Lydona zagra 23 sierpnia we wrocławskim klubie A2. Będzie to pierwszy występ tego zespołu w naszym kraju od koncertu w maju 2016 roku w stołecznej Proximie.

Azealia Banks wystąpi w Warszawie
10 kwietnia w warszawskiej Stodole wystąpi Azealia Banks - jedna z największych gwiazd amerykańskiego hip-hopu.

ILA URBAN śpiewa o poranku
Po świetnie przyjętym teledysku, na serwisy streamingowe trafił singiel ILI URBAN pt. „IV Rano”, promujący album o tym samym tytule. „IV Rano” – to utwór o szukaniu drogi, sensu, głosu intuicji.

Adam Bałdych oddał hołd Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu
„Niebo złote ci otworzę” to spotkanie trzech artystów, tworzących na granicy muzyki jazzowej i popularnej - do którego skrzypek i kompozytor Adam Bałdych zaprasza wokalistkę i songwriterkę, a prywatnie żonę artysty - Kari Sál oraz wokalistę Piotra Odoszewskiego.

Autechre wystąpi w Warszawie
Mistrzowie eksperymentalnej elektroniki powracają do Polski, aby promować swoje najnowsze wydawnictwo. Już 10 sierpnia 2025 roku Sean Booth i Rob Brown, tworzący Autechre, wystąpią w warszawskim klubie Progresja w ramach cyklu imprez wav.forms.

SUMAC na dwóch koncertach w Polsce
Bezkompromisowe trio ze Stanów Sumac przyjeżdża do Polski! Ich pełne surowości i klimatu brzmienie będzie można usłyszeć w warszawskiej Hydrozagadce 15 kwietnia oraz dzień później w poznańskich 2Progach. Do Amerykanów dołączy fiński zespół Pharaoh Overlord.

Thrice zagra w Warszawie
Amerykańska grupa Thrice zaprezentuje swój materiał na scenie warszawskiego Nieba 16 czerwca, a towarzyszyć im będzie noise-rockowy Coilguns.

Holenderski DOOL na dwóch koncertach w Polsce
Holenderski dark rockowy DOOL przyjedzie na dwa koncerty do Polski.

SUBSTANCJA zagrała w Forcie Beniaminów
Warszawski duet SUBSTANCJA odwiedził położony niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego Fort Beniaminów i wykonał tam na żywo cztery kompozycje z debiutanckiego albumu "Tu Musi Być Coś Jeszcze".

Queens Of the Stone Age wróci do Warszawy
Legendarna grupa na czele której stoi Josh Homme zawita 30 lipca do warszawskiego Torwaru.

Sexy Suicide romantyzuje blokowiska
Nasi podopieczni z trio Sexy Suicide wydali klip do utworu "Spędź Tę Zimę Ze Mną" pochodzącego ich ostatniej bardzo dobrze przyjętej płyty "Wspomnienia Martwego Miasta".
