Newsy

Godflesh przyjedzie do Warszawy
Pionierzy industrial metalu Godflesh zagrają jedyny koncert w Polsce! Występ Brytyjczyków będzie można zobaczyć w warszawskiej Progresji 16 maja.

Pierwsze ogłoszenie poznańskiego BitterSweet Music Festival
BitterSweet Music Festival z impetem wkracza na scenę i proponuje zupełnie nowy format muzycznych doświadczeń. 14-16 sierpnia 2025 roku w Parku Cytadela w Poznaniu zagra Nelly Furtado i wielu innych artystów.

IV and the Strange Band zagra w Warszawie
Jak bardzo wybuchowa może być mieszanka muzyki country rodem z Nashville z rockowym brzmieniem, będzie można przekonać się już 8 kwietnia, kiedy w warszawskim VooDoo wystąpi IV and the Strange Band.

PATRIARKH wydał "Wierszalin II"
PATRIARKH (niegdyś znany jako Batushka) prezentuje koncept album zatytułowany "PROPHET ILJA / ПРОРОК ИЛИЯ". Premiera będzie miała miejsce 3 stycznia 2025. Zespół zaprezentował trzeci singiel z płyty zatytułowany „WIERSZALIN II”.

Carlos Santana wystąpi w Łodzi
Legendarny gitarzysta zaprezentuje się 9 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie.

Adam Bałdych zapowiada premierę "Portraits"
"Portraits" jest efektem współpracy Adama Bałdycha z ośrodkiem badawczym – Instytutem Pileckiego, który udostępnił artyście materiały historyczne z II wojny światowej, stanowiące źródło inspiracji do powstania 17 kompozycji – Portretów.

Kornelia Patro wydała "Adrenalinę"
Kielecka nastoletnia wokalistka zaprezentowała kolejny solowy singel zatytułowany "Adrenalina".

Damiano David przyjedzie do Warszawy
Damiano David z grupy Måneskin na solowym koncercie w Polsce. Artysta wystąpi 11 września w warszawskim COS Torwar, rozpoczynając światową trasę, która obejmie ponad 30 koncertów na pięciu kontynentach.

Katy Perry zagra w Krakowie
Amerykańska wokalistka wystąpi 28 października 2025 w krakowskiej Tauron Arenie.

Guns n'Roses wróci do Warszawy
Amerykańska grupa wystąpi 12 lipca na warszawskim PGE Narodowym. Gościem specjalnym będzie legenda rapu Public Enemy.

SatchVai Band zagra w Warszawie
Po raz pierwszy w swojej niemal 50-letniej karierze muzycznej, wybitni gitarzyści Joe Satriani i Steve Vai połączyli siły, tworząc zespół SATCHVAI Band. Projekt wystąpi 5 lipca w warszawskim Torwarze.

Zbigniew Wodecki ponownie zajrzał w "Dusze Kobiet"
Po prawie 40 latach na rynek powraca album Zbigniewa Wodeckiego „Dusze kobiet”, którego reedycję przygotowała wytwórnia SAYHi.
