Newsy

Supersonic Blues Machine wyda album koncertowy
W najbliższy piątek, 12 lipca, ukaże się koncertowy album Supersonic Blues Machine, zatytułowany „Road Chronicles: Live!”.

Paweł Izdebski zapowiada autorski debiut
Płyta Pawła Izdebskiego “@strach” już w styczniu. “Niewiarygodne” pierwszym singlem.

Polska jesień w warszawskiej Stodole
Klub Stodoła zdradził pierwsze szczegóły odnośnie nadchodzących, jesiennych koncertów polskich artystów. Na scenie wystąpią m.in. Bracia Figo Fagot, Happysad, Kult, Kasia Kowalska, Muniek Staszczyk, Bednarek i Lady Pank.

Tessa Violet przyjedzie do Warszawy
27 października w warszawskich Hybrydach zaprezentuje się amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i video blogerka Tessa Violet.

Starset zagra w Warszawie
Amerykańska grupa Starset zagra 24 lutego w warszawskiej Proximie.

Administratorr jako "Samiec Omega"
Bartosz „Administratorr” Marmol przyzwyczaił nas ostatnimi czasy do elektronicznych dźwięków rodem z lat 80/90, które serwuje nam pod szyldem Administratorr Electro. Nie zapomniał jednak o swoich post punkowych korzeniach i reaktywował zespół ADMINISTRATORR, który po pięciu latach milczenia prezentuje pierwszy singiel „Samiec omega” zapowiadający nowy album. Trzeci krążek Administratora będzie nosił tytuł „Czy” i swą premierę będzie miał 30 sierpnia.

Ghost nawiedzi Katowice
Szwedzka grupa Ghost wystąpi 30 listopada w katowickim Spodku. Będzie to drugi tegoroczny występ tego zespołu w Polsce. 21 sierpnia zaprezentuje się na warszawskim PGE Narodowym jako gość specjalny Metalliki.

The Neighbourhood wróci na dwa koncerty do Polski
Po wyprzedanym koncercie w warszawskiej hali Torwar w lutym tego roku, amerykańska grupa The Neighbourhood wystąpi w lutym 2020 roku w Warszawie oraz Krakowie.

Wanda Warska nie żyje
W wieku 89 lat zmarła słynna polska wokalistka jazzowa i interpretatorka poezji śpiewanej Wanda Warska.

Paris! The Show na trasie po Polsce
Znany francuski musical cztery razy w Polsce w grudniu.

Bokassa wróci do Warszawy w listopadzie
Bokassa wraca do Polski na własny koncert. Zespół, który supportuje Metallikę na jej europejskiej trasie, wystąpi ponownie w Warszawie 25 listopada.

Michał Urbaniak uczci rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
„For Warsaw with love” to tytuł płyty Michała Urbaniaka, która ukaże się 26 lipca 2019 roku w ramach corocznego cyklu Pamiętamy’44 i obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Gościnnie na płycie wystąpili wybitni muzycy m.in. Marcus Miller, David Gilmour czy Lenny White.
