Newsy

Nastroje przedstawiają "Lato Doskonałe"
Ukazał się debiutancki singel grupy Nastroje zatytułowany "Lato Doskonałe".

Madison McFerrin na dwóch koncertach w Polsce
Madison McFerrin - wschodząca gwiazda „soulapella” i córka Bobby’ego wystąpi jesienią na dwóch koncertach w Polsce: 23 10. we Wrocławiu i 24.10 w Warszawie.

Killswitch Engage zagra w Warszawie
Killswitch Engage, zespół nominowany do nagrody Grammy, ogłosił premierę swojego ósmego albumu „Atonement” na 16 sierpnia i zapowiedział koncert w Polsce.

Łysa Góra ponownie na metalowo
Po wydaniu akustycznego albumu "Oj Dolo" piaseczyńska grupa Łysa Góra nagrała nowy elektryczny singel „Kupalinka”.

Zbigniew Wodecki w nowym utworze Nocti
„Poczekam” to drugi już singiel zespołu Nocti. Tym razem zespół proponuje zupełnie inną energię niż przy debiutanckim „Na szklanych Orbitach” – jest oczywiście cały czas gitarowo, w myśl rockowej energii, a jednak inaczej. Największym zaskoczeniem jest jednak udział w piosence… Zbigniewa Wodeckiego

New Model Army przedstawia nowy teledysk
Grupa New Model Army zaprezentowała klip do pierwszego singla zapowiadającego nową płytę, która ukaże się 23 sierpnia.

Sławek Uniatowski o "5 Rano"
Sławek Uniatowski zaprezentował klip do piosenki "5 Rano".

Editors przedstawili "Frankensteina"
Grupa Editors ujawniła klip, który powstał do najnowszego singla "Frankenstein". Teledysk wyreżyserował zdobywca nagrody Latin Grammy 2018 i nominowany do Grammy Awards w 2017 r. Greg Ohrel. Obraz jest współczesną wersją "Frankensteina" Mary Shelly.

Rammstein zagra w Warszawie
Kolejny polski koncert Rammstein odbędzie się w przyszłym roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Pidżama Porno wróciła z nowym singlem po 15 latach
"Hokejowy zamek" jest pierwszym od piętnastu lat premierowym materiałem Pidżamy Porno – po wielu latach od wydania ostatniego albumu, muzycy powrócili z nową energią i nowym materiałem.

Kadebostany zagra w Warszawie
Szwajcarska grupa Kadebostany, która była jedną z gwiazd warszawskiego Orange Warsaw Festival w 2015 roku, wróci do stolicy na klubowy koncert.

Sting wróci do Polski
2 listopada Sting wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie.
