Newsy

Pendragon na czterech koncertach w Polsce
Brytyjska legenda neo-progresywnego rocka po niezwykle udanej trasie europejskiej w 2018 z okazji 40-lecia istnienia, zawita ponownie do Polski.

Lion Shepherd na jesiennym tournee po Polsce
The World On Fire” - pod takim szyldem przebiegać będzie jesienne tournée Lion Shepherd. W październiku zespół odwiedzi 11 polskich miast. Będzie promował znakomity album „III”.

Vienio walczy z plastikiem
Vienio zaprezentował klip do utworu "Warstwa Plastiku".

Poznaliśmy hymn tegorocznego "Męskiego Grania"
Nowy singiel i teledysk “Sobie i Wam”, który powstał z okazji jubileuszowej, 10. edycji Męskiego Grania. W nagraniu usłyszycie Katarzynę Nosowską, Organka, IGO i Krzysztofa Zalewskiego.

Rusza trzecia odsłona konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno"
„Wydaj płytę z Będzie Głośno” – pod takim hasłem radiowa Czwórka promuje młodych, zdolnych artystów, rozpoczynających swoją przygodę z branżą muzyczną. W piątek 31 maja na stronie czworka.online uruchomiony zostanie formularz, za którego pośrednictwem przyjmowane będą zgłoszenia do kolejnego konkursu.

Goya w "Rzece"
Utwór „Rzeka” to pierwszy singiel promujący najnowszą płytę zespołu GOYA „Meandry” (premiera wydawnictwa zapowiedziana jest na jesień 2019 roku).

Drag queen w nowym teledysku Rebeki
"Elesi" to trzeci singiel Rebeki z najnowszego albumu „Post Dreams”, który swoją premierę miał 12 lutego.

Orlando Julius & The Heliocentrics zagra w Warszawie
Nigeryjski saksofonista i wokalista Orlando Julius wraz z 7-osobowym londyńskim zespołem wystąpią 7 czerwca na otwarciu nowej siedziby warszawskiego Pardon, To Tu.

Rammstein z trzecim teledyskiem z nowej płyty
"Ausländer" to trzeci singel promujący wydaną 17 maja nową płytę Rammstein.

Stonerror zaprezentował "Wdowę W Czerni"
Utwór „Widow In Black” zapowiada nową płytę krakowskiej grupy Stonerror zatytułowaną „Widow In Black”. Cyfrowa premiera albumu odbyła się 22 maja 2019 roku.

Lucky Chops na dwóch koncertach w Polsce
Nowojorska grupa Lucky Chops wystąpi 19 października w warszawskiej Proximie oraz 20 października w poznańskiej Tamie.

Atari Wu zapowiada solową płytę
“Wiesz” to drugi utwór zapowiadający solową płytę Atari Wu, muzyka znanego jako połowa duetu Xxanaxx.
