Newsy

"The Rewind Tour in Poland" w Warszawie w listopadzie
16 listopada w warszawskim Torwarze zagrają Aqua, Snap! i Technotronic.

tęskno prezentuje nowy singel i zapowiada letnie tournee
Duet tęskno wyruszy w letnią trasę koncertową. Zespół zagości na scenach wielu festiwali, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. W trakcie występów na żywo tęskno zaprezentuje, oprócz utworów z debiutanckiego krążka „Mi”, również nowy singiel „Bzdury”.

Opeth zdradził szczegóły nowego albumu
Gwiazda warszawskiego festiwalu PROG IN PARK III - grupa Opeth, ujawniła nowe informacje dotyczące swojego trzynastego albumu.

Dawid Ogrodnik jako Mieczysław Kosz
„Ikar. Legenda Mietka Kosza” to filmowa biografia geniusza fortepianu, niesamowitego jazzmana, który zmarł tragicznie w wieku 29 lat. Tytuł pojawi się w kinach 18 października.

Pierwsza płyta The Stray Cats od 26 lat
"40" to tytuł pierwszej od 1993 roku płyty amerykańskiej grupy The Stray Cats

Aborted i Entombed A.D. na wspólnym koncercie w Warszawie
Trasa Hell Over Europe wraca do Europy. Będzie to już trzecia osłona, w której udział wezmą Aborted, Entombed A.D. (co-headline) oraz Baest. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 23 października w warszawskim klubie Proxima.

HALO prezentuje kolejną zapowiedź debiutanckiej płyty
Singel "Słoń" to singel z debiutanckiej płyty grupy HALO, na czele której stoi Patrycja Kosiarkiewicz.

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie
Grupy Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis zagrają we wrześniu wspólne tournee po naszym kraju.

Drab Majesty na trzech koncertach w Polsce
Amerykańska grupa Drab Majesty przyjedzie w październiku na trzy koncerty do Polski.

Zmarł Rosław Szaybo
Najbardziej znany na świecie polski twórca okładek płyt Rosław Szaybo zmarł w wieku 85 lat.

Poznaliśmy skład warszawskiego Merry Christless 2019
14 grudnia w warszawskim klubie Progresja wystąpią: Hellhammer: Triumph of Death, Furia, Dodheimsgard, Bölzer, Blaze of Perdition oraz Matterhorn.

undertheskin serwuje "Poison"
Klip „Posion” promuje nową płytę post-punkowego undertheskin zatytułowaną „N E G A T I V E”.
